WIDEO

Robimy niesamowite klipy. Filmografia odnosi się do procesu rejestrowania ruchomych obrazów na nośnikach elektronicznych. Obejmuje metody produkcji wideo i postprodukcji. Podchodzimy do wideo z miłością. BANG!

FOTO

Robimy niesamowite zdjęcia. Fotografia to sztuka tworzenia trwałych obrazów poprzez rejestrowanie światła. Do fotografii podchodzimy z miłością. BANG!

BRANDING

Tworzymy niesamowite logo. Logo to nazwa, marka, projekt, symbol lub dowolna inna cecha, która identyfikuje produkt lub usługę sprzedawcy w celu odróżnienia go od produktów innych sprzedawców. Z miłością podchodzimy do projektowania logo. BANG!

STRONY WWW

Tworzymy niesamowite strony. Witryna internetowa to zbiór powiązanych zasobów sieciowych, takich jak strony z treścią, obrazem, multimediami. Z pasją podchodzimy do projektowania 3w. BANG!

OPAKOWANIA

Wykonujemy niesamowite opakowania. Opakowanie to nauka, sztuka i technologia zamykania lub ochrony produktów w celu dystrybucji, sprzedaży i użytkowania. Do opakowań podchodzimy z wielką miłością. BANG!

MARKETING

Tworzymy niesamowite relacje. Marketing to badanie i zarządzanie relacjami właśnie. Marketing jest procesem biznesowym tworzenia relacji z klientami i ich zadowolenia. BANG!